SPORCUNUN YENİ MEKANI
Necati: "Lincoln Galatasaray'ı bozuyordu" (Yeniii) 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Necati: "Lincoln Galatasaray'ı bozuyordu" (Yeniii) 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPORCUNUN YENİ MEKANI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Necati: "Lincoln Galatasaray'ı bozuyordu" (Yeniii)

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Necati: "Lincoln Galatasaray'ı bozuyordu" (Yeniii) Empty
MesajKonu: Necati: "Lincoln Galatasaray'ı bozuyordu" (Yeniii)   Necati: "Lincoln Galatasaray'ı bozuyordu" (Yeniii) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 5:06 pm

Galatasaray’ın elinden çıkarmaya çalıştığı Necati Ateş, "Lincoln geçen yıl takımdan gönderilseydi Galatasaray şampiyonlukta daha iddialı olurdu" dedi.

Radyospor’da “Aydın Cingöz ile Gündem” programına katılan Necati, başkan Adnan Polat’ın “Lincoln için çifte standart uyguladık" şeklindeki sözlerini değerlendirdi.

Necati, “bu açıklama futbolcuları çok mutlu etti. Diğer futbolculara ne kadar değer verildiğini göstermiştir. Lincoln Galatasaray’a çok zarar verdi" dedi.

"Lincoln geçen yıl gönderilseydi Galatasaray’ın şampiyonluk iddiası çok daha büyük olacaktı" diyen Necati şunları söyledi:

"Çünkü Lincoln çok sorunlu bir futbolcu. Arkadaşları ile arası iyi değil, maçlara gitmiyor, sakatım deyip oynamıyor ve takımın ritmini bozuyordu. Galatasaray’ın içinde değildim ama dışardan her şey görünüyordu. Zararın neresinden dönülürse kardır.”

Galatasaray’ın çok büyük transferler yaptığını söyleyen deneymli forvet, “yeni transferler mükemmel. Galatasaray şampiyonluğun en büyük adayı. Lincoln’den çok daha değerli ve önemli oyuncular alındı” dedi.

Antrenmanlara devam ettiğini ve transferinin gerçekleşmesini beklediğini söyleyen Necati, Trabzonspor ve Fenerbahçe’den teklif almadığını ifade ederek şöyle konuştu:

“Ne Trabzonspor ne de Fenerbahçe ile görüşmedim. Bu durumda olmak benim hoşuma gitmiyor. Her iki kulüp de çok büyük ve bu takımlarda oynamak isterim.”
https://sporkolik.forum.st

Necati: "Lincoln Galatasaray'ı bozuyordu" (Yeniii)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Necati Ateş: Fenerbahçe'de oynarım (Yrniiii)
» Ukrayna ile 5. randevu! (Yeniii)
» İnönü, dünyanın en iyi 4. stadı! (Yeniii)
» Galatasaray'da Kewell sıkıntısı (Yeniii)
» Laporta: "Çok para harcasaydık Fabregas'ı alırdık"