SPORCUNUN YENİ MEKANI
Engel olacağım! 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Engel olacağım! 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPORCUNUN YENİ MEKANI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Engel olacağım!

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Engel olacağım! Empty
MesajKonu: Engel olacağım!   Engel olacağım! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 12:59 pm

Eskişehirsporlu Ümit Karan, 7’de 7’yi hedefleyen eski takımına gözdağı verdi

Tecrübeli futbolcu, “Galatasaray gerçekten çok iyi bir grafik çiziyor. Ama her şeyin bir sonu vardır! Ali Sami Yen’in atmosferini çok özledim. Eğer gol atarsam sevincimi kesinlikle abartmam” diye konuştu

Engel olacağım! 090926-011312-215210-C

Galatasaray ile karşılaşacak olan Eskişehirspor’da Youla ve Ümit Karan hayli iddialı. Teknik Direktör Rıza Çalımbay yönetiminde hazırlıklarını sürdüren Kırmızı-Siyahlı ekipte Ümit, “Galatasaray’dan ayrılış şeklim hoş olmadı. Ama Eskişehirspor camiası bana çok güvendi ve taraftar da sahip çıktı” ifadelerini kullandı.

ATARSAM ABARTI SEVİNMEM

“Ali Sami Yen’in atmosferini çok özledim” diyen Karan, “Yaşanan ayrılıklar geride kaldı. Galatasaray, 6’da 6 yaptı ama o kadar! 7’de 7’yi yapamayacaklar. Bunun için en büyük engel benim. Gol atarsam sevincimi abartmam. Futbolda dün yok, bugün var. Ben de bugün Eskişehirliyim” dedi.

6’DA 6 BİZİ KORKUTMUYOR

Eskişehirspor’un bir diğer golcü oyuncusu Youla da sakatlığının geçmesi halinde Galatasaray’a karşı forma giyeceğini söyledi. Çok iyi bir takım olduklarını dile getiren Youla, “Bu sezon 3 golüm var. Galatasaray karşısında bu rakamı arttırmak istiyorum. Rakibin performansı bizi korkutmuyor” diye konuştu.

DİŞE DİŞ BİR MAÇ OLACAK!

Teknik Direktör Rıza Çalımbay da takımının performansından çok memnun olduklarını ifade etti. Yenilmezliklerini sürdürdükleri için mutlu olduklarını belirten Çalımbay, “Galatasaray çok iyi bir takım. Ama biz de gücümüzün farkındayız. Dişe diş bir mücadele olacak. Puanla ayrılmak istiyoruz” dedi.
https://sporkolik.forum.st

Engel olacağım!
1 sayfadaki 1 sayfası