SPORCUNUN YENİ MEKANI
Trabzonspor rüyadan erken uyandı 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Trabzonspor rüyadan erken uyandı 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPORCUNUN YENİ MEKANI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Trabzonspor rüyadan erken uyandı

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Trabzonspor rüyadan erken uyandı Empty
MesajKonu: Trabzonspor rüyadan erken uyandı   Trabzonspor rüyadan erken uyandı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 1:10 pm

Trabzonspor rüyadan erken uyandı 3831_B_hugobross006

Trabzonspor'da son haftalardaki çıkışın Gençlerbirliği karşısında sürdürülememesi büyük hayal kırıklığı yarattı.

Bordo - mavili takımda yönetim şok yaşarken, oyuna sonradan girmesine karşın oyundan alınan Alanzinho ise küplere bindi.

Turkcell Süper Lig'de üst üste aldığı iki galibiyetle iddiasını yeniden ortaya koyan Trabzonspor, 2 - 0 öne geçtiği maçta Gençlerbirliği'yle berabere kalınca rüyadan erken uyandı. Ligde geride kalan 7 haftada sadece 11 puan toplayabilen bordo - mavili takımda yönetim büyük şok yaşarken, teknik direktör Hugo Broos'ta büyük hayal kırıklığı içerisinde olduklarını söyledi. Başkan Sadri Şener, bu beraberliğin planları arasında yer almadığını belirterek, "2 - 0 öne geçmemize rağmen bu üstünlüğümüzü korumayı başaramadık. Şimdi önümüzdeki haftalara bakmaktan başka bir çaremiz yok" diye konuştu.

Gençlerbirliği karşısında yaptığı oyuncu tercihleriyle eleştirilen teknik direktör Hugo Broos ise çok önemli bir kayıp yaşadıklarını söyledi. Ankara'ya kazanmak için gittiklerini ancak bunu başaramadıklarını söyleyen Broos, "Maça iyi başlamıştık ancak özellikle ikinci yarıda oyunun kontrolünü tamamen kaybettik. Gabric'in rahatsızlanması bizim için büyük handikap oldu" dedi. Broos, Song'un sağbek oynamasıyla ilgili olarak ise, "Bu benim kendi kişisel tercihim. Zaten Song görevini çok iyi yaptı. Hatasız oynadı" diye konuştu.

4. 5 MİLYON EURO'LUK HÜSRAN

Öte yandan bordo - mavili takımda eski teknik direktör Ersun Yanal'ın yoğun baskısı sonucunda yaklaşık 4. 5 milyon Euro bedel ödenerek transfer edilen Brezilyalı futbolcu Alanzinho, hayal kırıklığı yarattı. Teknik direktör Hugo Broos'un Gabric'in yerine maçın ikinci yarısında oyuna aldığı ancak hiçbir varlık gösteremediği gerekçesiyle 35 dakika sonra oyundan çıkardığı Alanzinho, gerek mimikleri, gerekse formayı tribünlere doğru fırlatmasıyla karardan hoşnut olmadığını dile getirdi. Soyunma odasında da agresif tavırlar sergilediği öğrenilen Alanzinho'ya yine Broos sahip çıktı. Broos, "Hangi oyuncu olursa olsun, oyuna girdikten 35 dakika sonra dışarı alınsa bu tür tepkiyi verir" şeklinde konuştu.

Bu arada Alanzinho'yu soyunma odasında arkadaşlarının teselli ettiği belirtildi. Bordo - mavili takımda Alanzinho'nun yıldızı Hugo Broos'la bir türlü barışmamış ve Belçikalı teknik adam daha öncede Alanzinho'yu birkaç kez uyarmıştı. Alanzinho'ya tepkisinden dolayı her hangi bir ceza verilip verilmeyeceğinin ise Hugo Broos'un vereceği rapora bağlı olduğu kaydedildi.

COLMAN: "BU MAÇTAN DERS ÇIKARMALIYIZ"

Trabzonspor'un Arjantinli futbolcusu Gustavo Colman, 2 - 0 öne geçmelerine rağmen bir puanla yetindikleri Gençlerbirliği maçından ders çıkarmaları gerektiğini söyledi.

Colman, 2 -0'lık üstünlüğü korumayı başaramadıklarını ifade ederek, "Geçen seneki pozisyonda oynuyorum ama geçen seneden daha fazla top alıyorum. Bu yüzden de gol pozisyonuna çok giriyorum. Gelecek haftalarda da gol atmaya çalışacağım ama önce toparlanmamız lazım. Alanzinho, oyundan çıktığı için çok üzgün. Tabi ki bir oyuncu sonradan oyuna girip, 35 dakika oyunda kalıp sonra çıkarsa morali bozulur. Ama şu anda biz nasıl çalışıyorsak o da aynı çalışmayı göstermeli" dedi. Colman, gelecek haftadan itibaren yeniden çıkışa geçeceklerine inandığını da vurguladı.
https://sporkolik.forum.st

Trabzonspor rüyadan erken uyandı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gençlerbirliği: 2 - Trabzonspor: 2
» Bu Trabzonspor Olamaz
» Trabzonspor savunması 'SOS' veriyor!
» Doğan Hakyemez Trabzonspor'da
» Trabzonspor'dan Haiti'ye yardım