SPORCUNUN YENİ MEKANI
Trabzonspor, şoku atlatmaya çalışıyor 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Trabzonspor, şoku atlatmaya çalışıyor 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPORCUNUN YENİ MEKANI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Trabzonspor, şoku atlatmaya çalışıyor

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Trabzonspor, şoku atlatmaya çalışıyor Empty
MesajKonu: Trabzonspor, şoku atlatmaya çalışıyor   Trabzonspor, şoku atlatmaya çalışıyor Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 1:04 pm

Trabzonsporlu futbolcu Gustavo Colman, 2-0 öndeyken 2-2 neticelenen Gençlerbirliği maçından ders çıkarmaları gerektiğini ve şoku atlatmaya çalıştıklarını söyledi.

Trabzonspor, şoku atlatmaya çalışıyor Ts

Arjantinli futbolcu, zorlu deplasmanda 2-0 öne geçmelerine rağmen sahadan beraberlikle ayrılmanın hayal kırıklığını yaşadıklarına vurgu yaptı. Gençlerbirliği maçının beklemedikleri bir sonuçla tamamlandığını anlatan Colman, "Maça çok iyi başladık ve 2-0 skor üstünlüğünü aldık ama bunu değerlendiremedik. Bundan ders çıkarmalıyız ve sonraki haftalarda bunu tekrar yaşamamalıyız." dedi.

Arjantinli futbolcu, gol yollarındaki başarısını ise bu sezon daha fazla pas almasına bağladı. Colman, "Geçen seneki pozisyonda oynuyorum ama geçen sezondan daha fazla top alıyorum. Bu yüzden de de gol pozisyonuna çok giriyorum. Gelecek haftalarda da gol atmaya çalışacağım ama önce toparlanmamız lazım. Benim gol atmamdan çok takımın kazanması önemli." diye konuştu. Bordo-Mavili ekip, ligin 8. haftasında oynayacağı Gaziantepspor maçı hazırlıklarına ara vermeden başladı. Teknik Direktör Hugo Broos yönetiminde yapılan antrenmanda, G.Birliği maçında ilk onbirde forma giyen oyuncular düz koşunun ardından soyunma odasına gitti.
https://sporkolik.forum.st

Trabzonspor, şoku atlatmaya çalışıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gençlerbirliği: 2 - Trabzonspor: 2
» Bu Trabzonspor Olamaz
» Trabzonspor eksik çalıştı!
» Trabzonspor savunması 'SOS' veriyor!
» Trabzonspor'da bilet fiyatları belirlendi!