SPORCUNUN YENİ MEKANI
"BEŞİKTAŞ TARAFTARI BÖLÜNMÜŞ" 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
"BEŞİKTAŞ TARAFTARI BÖLÜNMÜŞ" 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPORCUNUN YENİ MEKANI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI BÖLÜNMÜŞ"

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI BÖLÜNMÜŞ" Empty
MesajKonu: "BEŞİKTAŞ TARAFTARI BÖLÜNMÜŞ"   "BEŞİKTAŞ TARAFTARI BÖLÜNMÜŞ" Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 9:52 am

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI BÖLÜNMÜŞ" Adsaz10

Turkcell Süper Lig'in 8. haftasında oynanan Beşiktaş - Denizlispor ve Trabzonspor - Gaziantepspor karşılaşmaları Maraton'da masaya yatırılıyor!..

İşte Şansal Büyüka ve Erman Toroğlu'nun çarpıcı yorumları ve analizlerinin yer aldığı, tartışmalı pozisyonlara son noktanın koyulduğu Maraton'da konuşulanlar:

BEŞİKTAŞ - DENİZLİSPOR

SAHANIN HER YERİNDE KAVGA VARDI!..

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam ne düşünüyorsun maçla ilgili?

ERMAN TOROĞLU: Beşiktaş’ta bu işler Süleyman Seba’dan önce vardı, Süleyman abiyle beraber bu işler bitti. Gelen yönetimler banane deyip geçiyor ama durum rezalet. Maç başlamadan önce sahanın her yerinde kavga vardı. Başkanın korumaları gidiyor pankart açanları dövüyorlar. Beşiktaş, Beşiktaşlıya düşman olmuş. Sadece seyirci de değil okumuş kültürdlü adamlar yukarıdan baktığınız zaman ağza alınmayacak laflar ediyor. Beşiktaş Kulübü’nde Serdar Bilgili’yle kızına küfür edildiğinde hiçbir şey yapmadı. Sen başkanını havaalanlarında tek bırakıyosan başka yerlerde de bırakırsın.

ŞANSAL BÜYÜKA: Ben de çok kınadım hocam havaalanında yapılanları...

ERMAN TOROĞLU: Polis alsın bu görüntüleri bir baksın araştırsın bu yumurtayı atanlar başka yerde de yapmış mı bunları diye. Çok enteresan görüntüler göreceksiniz. Gelecek 8-10 tane serseri Beşiktaş Kulübü’nün arabasını taşlayacak adamı ne yaparlar biliyor musun sevgili Şansal? Bu işler öyle kolay değil. Aslında iş yukarıdan aşağıya doğru kötü gidiyor. Dönelim Yıldırım Demirören’e. Şimdi başkan Beşiktaş’ı kötü yönetiyor hocam bunu herkes söylüyor. Taraftarından yöneticisine herkes bölünmüş durumda biri pankart açıyor biri diğerini dövüyor bu ne biçim iş anlamadım.

ŞANSAL BÜYÜKA: Ben bunu Beşiktaş taraftarının bir isyanı olarak algılıyorum hocam.

TARAFTAR BÖLÜNMÜŞ!..

ERMAN TOROĞLU: Dediğim gibi sevgili Şansal taraftar bölünmüş..Yıldırım Demirören hatırı sayılır paralar kazanıyor hocam. Hem o kadar para harcayacaksın hem de o kadar küfür yiyeceksin . Yıldırım Demirören arabasına yumurtayı atanlara kızmasın. O yumurtayı attıranlara kızsın. Yönetimin içinde Yıldırım’ı sevmeyen bir sürü insan var hocam. Ben ticaret yaptığımda aldığıma sattığıma bir de başarıma bakarım.

ŞANSAL BÜYÜKA: Geçen sene başarılı ama hocam.

ERMAN TOROĞLU: Beşiktaş’ın ne kadar borcu olduğunu biliyor musun hocam. Hangi başarı ?Gelen her teknik direktöre tazminat ödendi Yıldırım Demirören zamanında.

ŞANSAL BÜYÜKA: Denizli’nin hocası bile ne dedi hocam? Antrenörlük hayatımda böyle bir Beşiktaş görmedim.

ERMAN TOROĞLU: Denizlispor teknik direktörüyle röportaj yapılıyor en çok konuşulan konu Beşiktaş’tı. Beşiktaş seyircisi kesinlikle takıma müdahele yapmadı tepkisi sadece başkana oldu..bunun altını çizmek gerekiyor kesinlikle. Mustafa Denizli’yle İbrahim Üzülmez yanlış yorumladı tepkileri.

SEYİRCİNİN MAÇLA BİR ALAKASI YOK!..

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam dakika 1 fırtına gibi bir başlangıç oldu..Nobre burada nasıl kaçırdı hocam?

ERMAN TOROĞLU: Yüz kere vursun bir kere attığı yere atamaz ama oyuncu bazen kaçırır böyle golleri normal. Penaltıdan üçte biri mesafe var kaleci yok kale bomboş ama kaçıyor işte..

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 6. Başlangıca baklılırsa denizli’yi bir felaket bekliyor gibi görünüyor hocam.

ERMAN TOROĞLU: Burada bir ofsayt pozisyonu var ama uzaktan yakından alakası yok.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 32 hocam.

ERMAN TOROĞLU: Bu dakikalarda seyirci tamamen maçtan kopmuş sağa sola bağırıyor başkana laf atıyor. Futbolcuların fizik olarak hazır olmadığını görebiliyoruz. Fizik olarak hazır değilseniz taraftarı da duyarsınız başkanı da duyarsınız, top oynayamasın. Seyircilerde azalma var neden ? yeni statlar yapılmasa it kopuk takımı gelirse devamlı diğer insanlar da kaçar.

ŞANSAL BÜYÜKA: Hocam bugün Manisa Teknik Direktörü’ne ana avrat küfür etmişler .

ERMAN TOROĞLU: Manisa seyircisinin futbolla bir ilgisi yok. Şampiyon olduklarında şehirden geçiyordum ne bir bayrak vardı ne de başka bir şey.

TABATA KÖTÜ OYUNCU DEĞİL!..

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 49 hocam.

ERMAN TOROĞLU: Burada Mustafa denizli fazlasıyla oyuncyulara soğuk davranıyor. Anlamadım neden böyel olduğunu oyunculara tepkili bence. Küsmüş gibi duruyor benim bildiğim Mustafa Denizli böyle değildir.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 61, Tabata’nın bu dakikaya kadar inanılmaz ara pasları var.

ERMAN TOROĞLU: Zaten kötü bir oyuncu değil verilen para tartışma konusu.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 81 hocam

ERMAN TOROĞLU: Bayağı bir düşündü yan hakem burada ofsaytı verirken. Bu yeni çıkan yok göğüs hizası yok omuz boyu bozdu bu kuralı. Aslında dikkat edilmesi husus tamamen ayak çizgisi olmalıdır bence. yardımcı hakemin yeri doğru değil. Bana sorsanız bu pozisyon değil. Bana kalsa devam etmesi iyiydi.

ŞANSAL BÜYÜKA: Dakika 86 hocam burada Angelov’un bir isyanı var hakem Fırat Aydınus’a.

ERMAN TOROĞLU: Pozisyonda hiçbir durum yok. Bütün suç Denizlisporlu oyuncuda sen topla arana neden savunmayı sokuyorsun..

MAÇIN ADAMI: ERNST

ERMAN TOROĞLU: Rüştü’ye üç puan vermem savunmadan çıkmaz bence 3 puan. Bir Ernst bir de Tabata üç yıldız alır benden. Yusuf iki yıldız alır ama gerisi hikaye hocam. Nihat’la Bobo zaten değerlendirmiyorum bile.

PİEROLAR:

ŞANSAL BÜYÜKA: Fink’in burada müthiş bir pozisyonu var hocam.

ERMAN TOROĞLU: Fink’e bak sevgili Şansal kaç metre koşup topa vuruyor ben beğeniyorum bu Fink’i

SEYİRCİ SORULARI:

ŞANSAL BÜYÜKA: Delgado dönerse Beşiktaş’a faydalı olur mu?

ERMAN TOROĞLU: Hiçbir faydasının olacağını düşünmüyorum

ŞANSAL BÜYÜKA: Mustafa Denizli her maçta ikinci devrede iki değişiklik yapıyor. Neden ?

ERMAN TOROĞLU: Olabilir normaldir. Lig çok uzun rotasyon şart Mustafa Denizli bu tip işleri biyi başarıyor.

HİÇ GOL ATMA, KAVGA ET!..

ŞANSAL BÜYÜKA: Şampiyonlar Ligi’nde 6 maç ceza alan Nouma alkışlanıyor, bir tane hatalı gol yiyen Rüştü yuhalanıyor bunun sebebi nedir?

ERMAN TOROĞLU: Hiç gol atma ama sahada kavga et çirkin oyna seyirciden iyi tepki alıyor.

ŞANSAL BÜYÜKA: Tribünlerdeki gerginliği nasıl değerlendiriyorsunuz?

ERMAN TOROĞLU: Benim futbolculuk dönemimde Fenerlisi ,Beşiktaşlısı aynı yerde oturup maç izlerlerdi. Ne zaman ki kulüp başkanları seyirciye para verdi, parayla deplasmana gönderdi bunlar ortaya çıktı.

ŞANSAL BÜYÜKA:Beşiktaş’ın bugünkü durumunun sorumlusu kim?

ERMAN TOROĞLU: Beşiktaş’taki yönetim sorunu çok kötü, Beşiktaş kötü idare ediliyor bu kadar basit. Beşiktaş takımının geleceği ipoteğe alındıysa o zaman iyi, bir problem değil.

ŞANSAL BÜYÜKA:Hocam akıllı adam işi değil şu kulüp başkanlığı..

ERMAN TOROĞLU: Ben alamıyorum zaten hocam benim param pulum olacak bu işi yapacağım aklım almıyor vallahi.

ŞANSAL BÜYÜKA: Koşu oranları aynı hocam. İddaa oranlarında da Beşiktaş’a da az oynanmış oranları düşük tabi..
https://sporkolik.forum.st

"BEŞİKTAŞ TARAFTARI BÖLÜNMÜŞ"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "St Etienne-Beşiktaş Bobo'da anlaştı"
» "Kimse Beşiktaş'tan büyük değil"
» Özdilek: "Beşiktaş'ı çözdük"
» Beşiktaş'ta 10.5'dan 11
» 'En iyisi Beşiktaş'