SPORCUNUN YENİ MEKANI
‘Böyle bir Beşiktaş daha önce görmedim’ 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
‘Böyle bir Beşiktaş daha önce görmedim’ 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPORCUNUN YENİ MEKANI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

‘Böyle bir Beşiktaş daha önce görmedim’

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

‘Böyle bir Beşiktaş daha önce görmedim’ Empty
MesajKonu: ‘Böyle bir Beşiktaş daha önce görmedim’   ‘Böyle bir Beşiktaş daha önce görmedim’ Icon_minitimePaz Ekim 04, 2009 9:50 am

‘Böyle bir Beşiktaş daha önce görmedim’ 041020090219198096218

Nurullah Sağlam rakiplerini bu sözle değerlendirdi..

DENİZLİSPOR Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, ayaklarına gelen fırsatı kaçırdıklarını şu sözlerle açıkladı: “Beşiktaş taraftarının kendi takımlarına tepkisi avantajdı. Teknik direktörlük yaşantımda böyle motivasyonu düşük bir Beşiktaş’la hiç oynamadım. Seyrettiğim Tabata ile geçen sene bende oynayanan Tabata arasında fark var. Mustafa hocanın Tabata ile tam olarak tanışmadığını düşünüyorum. Tabata biraz çocuk gibidir. Onu kazanmanız lazım. Farklı motivasyonla oynayan bir Tabata önemli işler yapar.”

KOLOT: Beşiktaş’ı kurtarmak lazım!

BEŞİKTAŞ’IN eski yöneticilerinden Celalettin Kolot, taraftar tepkisinin normal olduğunu söylerken şu ifadeleri kullandı: “Başkanı seven de olabilir, sevmeyen de. Kötü günde de Beşiktaş’ın arkasında durmak lazım. Yönetime girmem için başkandan teklif geldi. Karar vermedim. Şu an bu konuları konuşmamak gerekiyor. Beşiktaş’ı kurtarmak lazım.”

Sakatlanan Tello yerine Yusuf 11’de

CSKA Moskova deplasmanında Holosko’nun sakatlanmasının ardından Beşiktaş’a bir kötü haber de Tello’dan geldi. Son antrenmanda sakatlanan Şilili maç kadrosundan çıkartılırken, sol kanat Yusuf’a emanet edildi.

BU arada geçen sezon kazandığı 2 kupalı şampiyonlukta büyük katkısı olan İbrahim Toraman, 126 gün aranın ardından 18 kişilik kadroya girdi.

‘421 dakika’ sonra gol orucu bozuldu

LİG ve Avrupa’da kötü günler geçiren Beşiktaş, gol yollarında yaşadığı şanssızlığı Denizlispor karşısında kırdı. Süper Lig’de en son Antalyaspor (2. hafta) filelerini Holosko ve Tello’nun golleriyle havalandıran siyah-beyazlılar, ligdeki 421 dakikalık gol orucunu 49’da Beşiktaş formasıyla ligdeki ilk golünü atan Tabata ile bozmuş oldu.

Kartal ‘Horoz’lanıyor

BEŞİKTAŞ, Süper Lig’de Denizlispor ile oynadığı son 7 maçta da galip gelen taraf oldu. Kartal, son 4 sezonda rakibine puan vermezken son 10 maçta da yenilmedi. Beşiktaş en son 2004-05 sezonunda deplasmanda Denizlispor’a 3-1 yenilmişti. İki takım arasında lig tarihi boyunca oynanan 37 maçta 25 kez Beşiktaş, 4 kez Denizlispor kazandı, 8 maç berabere bitti.

Başkan dayanışması!

DENİZLİSPOR Başkanı Ali İpek, yakın arkadaşı olan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören’e “Bu takım geçen yıl şampiyon olup, iki kupayı birden müzesine götürdü. Taraftaların bugün (dün) gösterdiği bu tepki bana ilginç geldi. Açıkcası şaşkınım. Paranı vereceksin, vaktini vereceksin, tepki göreceksin” sözleriyle destek verdi.
https://sporkolik.forum.st

‘Böyle bir Beşiktaş daha önce görmedim’
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 'En iyisi Beşiktaş'
» Trabzonspor bir golcü daha alacak! (Yeniiii)
» Beşiktaş J.K. - Çarşı Gurubu
» Beşiktaş'ta 10.5'dan 11
» Beşiktaş, A2 ile de berabere