SPORCUNUN YENİ MEKANI
Lugano: "Pazar günü imzalıyorum" 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Lugano: "Pazar günü imzalıyorum" 8caubags
SPORCUNUN YENİ MEKANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
SPORCUNUN YENİ MEKANI

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Lugano: "Pazar günü imzalıyorum"

YazarMesaj
Admin
Administratör
Administratör
Admin

Lugano: "Pazar günü imzalıyorum" Empty
MesajKonu: Lugano: "Pazar günü imzalıyorum"   Lugano: "Pazar günü imzalıyorum" Icon_minitimeÇarş. Ağus. 12, 2009 9:01 am

Fenerbahçe'yle olan sözleşmesi sona erdikten sonra sarı-lacivertli kulüple bağlarını koparan Diego Lugano, Radio Globo'ya verdiği röportajda pazar günü bir Avrupa kulübüne imza atacağını söyledi.

Urguaylı yıdız, "Pazar günü Avrupa'ya dönüp yeni kulübümün bana önerdiği sözleşmeyi imzalayacağım. Anlaşma için herşey hazır, sadece ufak detayları hallediyoruz. Gönlümde bugüne kadar her zaman Avrupada top koşturmak yattı" diye konuştu.

Lugano yeni takımı olarak nitelendirdiği kulübü söylemese de, İtalyan medyası bu ekibin Lazio olduğunu öne sürdü. Fenerbahçe'nin kendisiyle anlaşma zemini aradığı Lugano'nun sarı-lacivertlilere dönüp dönmeyeceği ise son dakikaya kadar netlik kazanmayacak.
https://sporkolik.forum.st

Lugano: "Pazar günü imzalıyorum"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lugano kapışması
» Lugano kıymete bindi!
» Necati: "Lincoln Galatasaray'ı bozuyordu" (Yeniii)
» "Fener'in Topuz'a ihtiyacı yoktu!"
» Selçuk: "18'e Girmek Bile Zor" (Yeniiiii)